Prvým projektom je vizualizácia pobočky Ruského Centra pre urgentnú a radiačnú medicínu A.M.Nikiforova v Moskve. Vizualizácie boli vytvorené pre Moskovskú pobočku Swanke Hayden Connell Architects ateliér. Práce na projekte boli náročné na čas aj realizáciu, nakoľko sa vizualizácia vytvárala súbežne s návrhom fasády a denne sme prijali desiatky komentárov a zmien v cudzom jazyku. Práce na vizualizácií trinásť podlažnej budovy trvali 30 dní. Výsledkom bolo 14 záberov v rozlíšení 4960 x 2795. Výstavba projektu je momentálne kvôli nepriaznivej ekonomickej situácii v Rusku pozastavená.

Druhým projektom, ktorý bol realizovaný pre rovnakého klienta, je developerský projekt Mos Dach Trest neďaleko Moskvy. Špecifický bol výrobou viacerých variant vilových objektov a vytvorením vizualizácie s dennou aj podvečernou atmosférou v niektorých záberoch.

 

3d vizualizácia nemocnice3d vizualizácia nemocnicevizualizácia nemocnicevizualizácia developerského projektuvizualizácia developerského projektuvizualizácia developerského projektu